Послуги

 • Фізична охорона об'єктів всіх форм власності і ступенів ризику
 • Фізична охорона громадян (тілоохоронці)
 • Детективні послуги
 • Розробка та впровадження системи заходів щодо забезпечення безпеки компаній і громадян
 • Організація, підготовка, методична та практична допомога з захисту комерційної таємниці та конфіденційної інформації
 • Інформаційна, аналітична підтримка і супровід новостворених і діючих бізнес-проектів як в Україні, так і в інших країнах Європи
 • Методична та практична допомога з організації фізичної охорони на об'єктах власними силами фірм, компаній і підприємств
 • Проведення розслідувань, в тому числі з використанням «Детектора брехні»
 • Підбір, вивчення і перевірка персоналу при прийомі на роботу, а так само співробітників компаній з використанням «Детектора брехні»
 • Організація навчання охоронників з присвоєнням кваліфікації 3 розряду на базі професійно-технічних училищ
 • Підбір, вивчення, перевірка кандидатів в охоронники, в тому числі з використанням «детектора брехні» та оформлення необхідних документів передбачених Ліцензійними умовами

Контакти

тел.: +380 44 390 62 59,
тел.: +380 50 444 81 40
E-Mail: info@vakanas.com.ua
Контакти

Фізична охорона об'єктів

Фізична охорона власності - діяльність співробітників охорони спрямована на забезпечення збереження власності (будинків, офісів, споруд, рухомого і нерухомого майна) з метою запобігання або недопущення безпосереднього посягання на власність володільця, забезпечення пропускного та об'єктового режимів.

Фізична охорона об'єктів є відповідальним завданням і вимагає від співробітників охорони точного дотримання Законодавства України, Інструкції, високої пильності, непохитної рішучості та ініціативи.

Це досягається якісною підготовкою співробітників охорони теоретичним знанням та практичним діям. Наші охоронники вивчають і вміло застосовують на практиці:

- правові основи охоронної діяльності;

- вимоги до охоронника, його права та обов'язки;

- організація охорони об'єктів, порядок здійснення пропускного та об'єктового режиму;

- самостійні дії (рішення завдань, що вводяться) при виконанні охоронних заходів;

- основні положення з охорони праці;

- надання першої медичної допомоги;

- права правоохоронних та контролюючих органів в частині порядку їх допуску на об'єкти охорони;

- складання словесного портрета.

- порядок огляду місця події;

- порядок складання та оформлення протоколу про адміністративне правопорушення (пункт 5 статті 255 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення») та актів про виявлені правопорушення.

     

Вартість охоронних послуг визначається в кожному конкретному випадку виходячи зі складності об'єкта, його уразливості, устремлінь і замахів на інтелектуальну та матеріальну власність, розміру матеріальної відповідальності та тривалості охорони.

Середня вартість фізичної охорони об'єкта з повною матеріальною відповідальністю становить від 40, 00 до 60, 00 грн. за людину / год.

Приклад: 1 цілодобовий пост на місяць коштує 29 200 гривень (40 грн. х 24 години х 365 діб: 12 місяців = 29200 гривень).

При підписанні договору на короткий термін сума збільшується на:

а) до 3-х місяців - 15%;

б) до 6-и місяців - 7,5%.

При необхідності обладнання об'єкта технічними засобами для посилення охорони, використання тривожних кнопок для виклику груп оперативного реагування, НВ ТОВ «ВАКАНАС» взаємодіє з державною службою охорони ГУ МВС України, а також комерційними фірмами.

Вартість охоронних послуг при культурно-масових і розважальних заходах обмовляється окремо, виходячи з стартової ціни 80 гривень за людину / год.

Ціни вказані без урахування ПДВ. Можливі знижки.

Ліцензія на охоронну діяльність серії АВ № 507540 видана 24.02.2010 року МВС України. Термін дії ліцензії - безстрокова.