Послуги

 • Фізична охорона об'єктів всіх форм власності і ступенів ризику
 • Фізична охорона громадян (тілоохоронці)
 • Детективні послуги
 • Розробка та впровадження системи заходів щодо забезпечення безпеки компаній і громадян
 • Організація, підготовка, методична та практична допомога з захисту комерційної таємниці та конфіденційної інформації
 • Інформаційна, аналітична підтримка і супровід новостворених і діючих бізнес-проектів як в Україні, так і в інших країнах Європи
 • Методична та практична допомога з організації фізичної охорони на об'єктах власними силами фірм, компаній і підприємств
 • Проведення розслідувань, в тому числі з використанням «Детектора брехні»
 • Підбір, вивчення і перевірка персоналу при прийомі на роботу, а так само співробітників компаній з використанням «Детектора брехні»
 • Організація навчання охоронників з присвоєнням кваліфікації 3 розряду на базі професійно-технічних училищ
 • Підбір, вивчення, перевірка кандидатів в охоронники, в тому числі з використанням «детектора брехні» та оформлення необхідних документів передбачених Ліцензійними умовами

Контакти

тел.: +380 44 390 62 59,
тел.: +380 50 444 81 40
E-Mail: info@vakanas.com.ua
Контакти

Тілоохоронці

Охорона громадян - діяльність з організації та практичним діям, спрямованим на забезпечення особистої безпеки конкретної фізичної особи шляхом запобігання та захисту особи, що охороняється від негативного впливу на її життя і здоров'я.

При організації та підготовці охоронних заходів нами пропонується особі, що охороняється, відповісти на ряд питань, щоб скласти особисту анкету.

Особиста анкета включає блоки питань, які умовно можна розділити на такі як:

1. Загроза.

2. Щоденний розпорядок дня.

3. Поїздки та безпека.

4. Безпека за місцем проживання.

Після вивчення особистої анкети проводиться рекогносцировка основних маршрутів та місць знаходження особи, що охороняється.

Зібрана інформація дозволяє правильно підібрати і застосовувати методи охорони, які включають:

1) Принципи охорони обирають так щоб забезпечити безпеку особи, що охороняється і її комфортний стан.

2) Методи охорони визначаються виходячи з діяльності особи, що охороняється, чи то особиста охорона, чи то прихована охорона, чи то патрульна «човникова» охорона або комбінована.

3) Визначаються периметри безпеки такі як:

- Внутрішній, коли тілоохоронці знаходяться навколо особи, що охороняється;

- Середній - навколо внутрішнього периметра і комплектується охоронниками (не тілоохоронцями);

Приклад: особа, що охороняється, виступає на сцені, а охоронники знаходяться на шляху руху до сцени, а тілоохоронці за лаштунками на сцені.

- Зовнішній периметр є першою лінією фільтрації.

Приклад: пропуск на заходи за спеціальними запрошеннями.

4) Побудова тілоохоронців при роботі одного, двох або трьох тілоохоронців.

5) Спеціальні ситуації - церемонії вітання, зустрічі, банкети, концерти і т.і.

Дотримання цих методів охорони дозволяє якісно підготувати тілоохоронців до самостійних дій з прикриття і евакуації (виведення з небезпечної зони) особи, що охороняється.

Тілоохоронці керуються головним правилом при нападі на особу, що охороняється, або виявленні ознак можливої ​​загрози її життю чи здоров'ю - вони повинні вивести особу, що охороняється з небезпечної зони, запобігти нападу і не намагатися затримати нападників.

Це правило необхідно знати і особі, що охороняється, а якщо необхідно дохідливо переконуємо її в цьому.

Короткий опис методів охорони та послідовності нашої роботи з підготовки охоронних заходів дозволяє клієнтам самим визначитися в необхідності і доцільності його особистої охорони.

Вартість послуг охорони громадян залежить від багатьох складових, про які згадувалося вище, а також тривалості охоронних заходів.

При укладанні договору на рік і більше вартість складе від 72 000 до 130 000 гривень на місяць за умови роботи одного тілоохоронця (під роботою одного тілоохоронця розуміється постійна наявність однієї людини з особою що охороняється, навіть якщо будуть працювати два або три тілоохоронця по змінному варіанту).

При укладенні договору на термін від однієї доби до 30-ти діб вартість одного тілоохоронця складе від 520 гривень за одну годину роботи, але не менш ніж 4160 гривень за день.

При виконанні термінових замовлень (виставлення охорони через 12 - 48 годин) вартість збільшиться на 50 - 30% відповідно.

Надання транспорту для зустрічей або супроводу осіб, що охороняються тарифікується окремо.

Всі ціни вказані без ПДВ. Можливі корегування цін під час переговорів.

Ліцензія на охоронну діяльність серії АВ № 507540 видана 24.02.2010 року МВС України. Термін дії ліцензії - безстрокова.